ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

B

2015-01-09
Kursant: K.B.


Dzisiaj zdałam państwowy egzamin praktyczny z kat. B. :) Polecam tę szkołę ze względu na miejsce położenia szkoły oraz miłą atmosferę nauki jazdy. Każda godzina jazdy odbywała się po strefie egzaminacyjnej, dzięki czemu na państwowym egzaminie zna się ją bardzo dobrze i przyjemniej się zdaje. Osobiście miałam małe "wyboje" podczas trwania mojej nauki, egzaminy wewnętrzne są z jednej strony dużym stresem a z drugiej bardzo dobrym przygotowaniem do egzaminu państwowego. Moim instruktorem była pani Ewa Samuels, którą polecam szczególnie młodszym kursantom:) Pani Ewa ma fajne poczucie humoru i dużą wiedzę oraz bardzo angażuje się w pracę z kursantem oraz dba o to, aby w chwilach słabości się nie poddać. powodzenia:)