ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

kurs na prawo jazdy kat. B

2014-12-26
Kursant: Marek N.


W sierpniu obchodzę urodziny, były to już 55. A prezent jaki otrzymałem od moich dzieci był kurs na prawo jazdy. W umówiony dzień zgłosiłem się do firmy kursant przy ul. Armii Krajowej. W biurze zastałem miło i serdecznie przyjęty przez sympatyczne Panie. Po podpisaniu umowy zostałem zapisany na wykłady z teorii. Po 30 godzinach nauki teoretycznej zaczęła się nauka praktyczna. Jazdę zacząłem z młodszym o kilka lat instruktorem, ale z dużą wiedzą którą przekazał mi podczas tych 30 godzin. Objechaliśmy wszystkie zakamarki które mogą wystąpić na egzaminie państwowym. Tym młodym sympatycznym instruktorem jest Norbert Kroma. Życzę Wam przyszli kursanci abyście trafili do tego miłego pogodnego profesjonalisty. Drugim takim człowiekiem okazał się Pan Tadeusz Bieda u którego zaliczałem egzamin wewnętrzny z jazdy praktycznej. Raz jeszcze chciałbym podziękować Panu Norbertowi za wiedzę którą otrzymałem, co zaowocowało na egzaminie państwowym, który zdałem za pierwszym razem z wynikiem pozytywnym. A firmę kursant mogę z całą odpowiedzialnością Wam młodzi adepci polecić. Pozdrawiam Marek