ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

2010-12-10
Kursant: Monika


Witam, wczoraj za pierwszym razem udało mi się zdać egzamin państwowy z prawa jazdy,sukces ten nie miał by miejsca gdyby nie wytrwalość,determinacja w działaniu a także ogromne umiejętności genialnych instruktorów ze Szkoły Jazdy Kursant we Wroclawiu.Ewciu Samuels ,Piotrze Wandelu jesteście naprawde bardzo dobrzy w tym co robicie... genialni wręcz. Dajecie każdemu szanse i w każdego wierzycie.Widziecie człowieka a nie tylko kursanta. Słowa nie są w stanie oddać tego jak bardzo jestem Wam wdzięczna....dzis wiem ,że Wy nigdy się nie poddajecie i znam już cudny smak sukcesu...tak ciężko wypracowanego.Dzięki. Monika