ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

2010-12-10
Kursant: Justyna


Dzień dobry! Dziś zdałam egzamin państwowy, za pierwszym razem! Z tego powodu chciałabym pochwalić ogrooooooomnie mojego instruktora - Krzysztofa Lippika. Nie byłam łatwą kursantką - po wyjeżdżeniu 30 godzin przystąpiłam do egzaminu wewnętrznego i okazało się, że stres działa na mnie tak paraliżująco, że nie jestem w stanie skupić się na jeździe. Krzysiu polecił mi wtedy jeździć zamiennie z innymi instruktorami (sam załatwiał zamiany) - tak, abym przyzwyczaiła się do innych samochodów i osób oceniających. Egzamin wewnętrzny zdawałam pięć (!) razy, już chciałam się poddać, ale Krzysiu mi nie pozwalał i podtrzymywał na duchu. Dwa z egzaminów wewnętrznych zdawałam u pana Sylwestra Butwickiego, który działał na mnie antystresowo i dopingował do pracy. a skończyła się na ostrzeżeniach tuż przed egzaminem. Dziękuje r