ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

2010-10-07
Kursant: Kursant


Niedawno ukończyłam kurs prawa jazdy w firmie KURSANT. Mimo, iż nie zdałam egzaminu państwowego za pierwszym razem, jestem zadowolona ze szkolenia. Jeździłam z wieloma instruktorami. Każdy z nich był inny i miał własne metody nauczania, jednak łączyły ich cierpliwość i umiejętności, które świetnie przekazywali kursantom. Moim prowadzącym instruktorem był Robert Zaborowski. Jest On osobą zdeterminowaną, świetnie wyszkoloną, a także pełną poczucia humoru. Dzięki tym cechom zawsze chętnie szłam na zajęcia praktyczne. Mimo porażek na egz. wew. czy państwowym wracałam do Roberta, gdyż wiedziałam, że dostanę od niego nowe wskazówki, a także motywację, dzięki której udało mi się zdać egzamin. Mój instruktor potrafił mnie zmobilizować , dlatego też z godziny na godzinę moja jazda była bardziej płynna a ja stawałam się coraz lepszym kierowcą. Jestem bardzo wdzięczna Robertowi za jego cierpliwość, gdyż przychodząc na kurs nie miałam pojęciao jeździe samochodem, jednak On nigdy nie dał do zrozumienia, że ma dosyć. Przeciwnie, starał się robić wszystko bym z łatwością mogła poruszać się w ruchu drogowym. Za to bardzo mu dziękuję. Dzięki szkoleniu w firmie KURSANT z pewnością przejadę wiele kilometrów, gdyż uczyli mnie naprawdę wykwalifikowani i pełni doświadczenia instruktorzy. Polecam każdemu kurs w tej firmie. Ja na pewno swój będę miło wspominać.