ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

2010-12-09
Kursant: Anka Ż.


Witam. Dzisiaj zdałam państwowy egzamin na prawo jazdy i to - uwaga! - ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM! Zawdzięczam to mojemu instruktorowi, panu Krzysztofowi Lippikowi, który tak dobrze mnie przygotował. Dlatego chcę mu serdecznie podziękować. Byłam naprawdę oporną kursantką, ale p. Krzysiek wszystko cierpliwie mi tłumaczył. Był opanowany nawet w trudnych sytuacjach. Początki za kierownicą były dla mnie ciężkie i stresujące, ale dzięki wsparciu p. Krzyśka, jego przyjaznemu nastawieniu i poczuciu humoru polubiłam jazdę autem i zaczęłam ogarniać to, co dzieje się na drodze. Mój instruktor potrafił skutecznie zmobilizować mnie do pracy. Cieszę się, że to właśnie on przygotowywał mnie do egzaminu. Życzę wszystkim przyszłym kursantom takiego profesjonalnego instruktora, jakim jest p. Krzysztof Lippik. Pragnę również podziękować p. Sylwestrowi Butwickiemu, z którym miałam egzamin wewnętrzny, za to, że dodawał mi odwagi, podtrzymywał na duchu, i rozwinął moją drogową wyobraźnię, a także p. Jackowi Bosiowi, za cenne wskazówki.