ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

2010-12-12
Kursant: Ewelina Popis


Parę dni temu z Wielkim Uśmiechem odebrałam dokument potwierdzający zdanie egzaminu i jedną z pierwszych osób, której się pochwaliłam był instruktor p. JACEK BOŚ ? jako jeden z nielicznych wierzył w moje ?zdolności? pomimo olbrzymiego roztrzepania i nieznośnej upartości :P Chciałam mu serdecznie podziękować za olbrzymią cierpliwość, wieczny optymizm i przede wszystkim za spokój z jakim uczył mnie wszystkich manewrów. Patrząc na to, że to w Kursancie stawiałam pierwsze kroki jako kierowca to nie lada zadanie stanęło przed nim. Bardzo go cenię za bezstresową naukę, która zaczęła się od słów: ?to jest kierownica i służy do?? a skończyła się na ostrzeżeniach tuż przed egzaminem. Dziękuje również za to, że każda przejechana godzina była czystą przyjemnością, a nie musem przez który należy przebrnąć. Pan Jacek Boś jest przesympatyczną osobą i dzięki temu jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam p. Jacka innym kursantom, a Kursantowi gratuluje tak wykwalifikowanego Instruktora. Pozdrawiam