ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 100 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Podstawienie pojazdu OSK Kursant na egzamin w WORD

Podstawienie pojazdu OSK Kursant na egzamin w WORD

DOKUMENTY DO PORBRANIA

Najważniejsze informacje

Możliwość zdawania egzaminu na pojeździe na którym kursant odbywał naukę jazdy jest bezcenna.

Zdawanie na pojeździe który kursant zna, przyzwyczaił się i nauczył jeździć daje większe szanse na zaliczenie egzaminu państwowego w WORD za pierwszym razem.

Kiedy pojawia się na egzaminie stres jazda samochodem którym odbywało się szkolenie staje się prostrza a za tym idzie zmniejszenie nerwów związanych z egzaminem.

NAJBLIŻSZE TERMINY Podstawienie pojazdu OSK Kursant na egzamin w WORD

spotkanie organizacyjne

rozpoczecie kursu

W ostatnim czasie mieliśmy dużo uwag odnośnie stanu technicznego pojazdów egzaminacyjnych w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego szczególnie przy kat D.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kursantów wprowadzamy możliwość zdawania egzaminu Państwowego na naszym pojeździe.

Chęć zdawania, na samochodzie szkoły jazdy Kursant trzeba zgłosić w głównym biurze. Kursant otrzyma pismo z nr rejestracyjnym pojazdu. Pismo należy dostarczyć w okienku WORD podczas zapisywania się na egzamin praktyczny.

Szczegóły proszę uzgadniać z Panem Pawlakiem z Wojewódzkiego Ośrodka Egzaminacyjnego. Egzamin będzie umówiony indywidualnie poza oficjalnymi terminami w WORD.W przypadku problemów prosimy o kontakt pod nr tel 509-507-230

Podstawienie pojazdu w kat D , C , E/C dla naszych kursantów którzy odbywali kurs w naszej szkole - 200/250 zł

Dla kursantów z innych szkół - 250/300 zł.

Podstawiamy również inne samochody - szczegóły