Podesty samojezdne wolnobieżne
WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 750 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Podesty samojezdne wolnobieżne

DOKUMENTY DO PORBRANIA

NAJBLIŻSZE TERMINY Podesty samojezdne wolnobieżne

spotkanie organizacyjne

rozpoczecie kursu

Najważniejsze informacje

Kurs obejmuje:

30 godzin zajęć teoretycznych
10 godzin zajęć praktycznych (zajęcia są przeznaczone dla całej grupy).

Uprawnienia IP - Niezbędne uprawnienia dla osób pracujących na budowach, z pewnością zwiększą Twoją konkurencyjność na rynku pracy.Kurs zakończony egzaminem UDT .

Kurs na operatora podestów nożycowych teleskopowo-przegubowych lub teleskopowych podnośników koszowych na samochodach .

Kurs rozpoczyna się o godz. 10.00 przy ul. Tarnogajskiej 5/9.

Zajęcia odbywają się przez 2 weekendy.(do dnia rozpoczęcia kursu proszę dokonać formalności w głównym biurze przy ul. Tarnogajskiej 5/9 tel. 71 336 78 08, 607-662-688)

Formalności prosimy dokonać najpóźniej przed dniem rozpoczęcia kursu inf. 607-662-688

Kurs kończy się egzaminem państwowym przed komisją UDT. Wydawane zaświadczenia kwalifikacyjne są ważne bezterminowo i uprawniają do obsługi podestów samojesdnych wolnobieżnych .

Nasza firma oferuje Państwu przeprowadzenie szkoleń kursów zarówno indywidualnych jak i grupowych. Realizujemy szkolenia w ośrodku oraz u klienta jeżeli posiada on niezbędne zaplecze techniczne do przeprowadzania zajęć praktycznych.

Warunki przyjęcia na kurs operatora podestów samojezdnych wolnobieżnych:
ukończone 18 lat,

wykształcenie minimim podstawowe,
zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy jako operator podestów samojezdnych wolnobieżnych oraz badanie wyskościowe