WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 700 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Operator narzędzi udarowych

NAJBLIŻSZY TERMIN

Brak terminu

Więcej terminów
CENNIK

700 zł

Zapłać za kurs
DOKUMENTY DO PORBRANIA
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Kurs obejmuje:

34 godzin zajęć teoretycznych
10 godzin zajęć praktycznych (zajęcia są przeznaczone dla całej grupy).

Kurs na operatora narzędzi udarowych otwiera przed państwem nowe możliwości . Po tym szkoleniu zdobywają Państwo nie tylko nowe umiejętności ale najważniejsze zdobywasz nowy zawód ! W dzisiejszej dobie kryzysu i braku pracy , znalezienie pracy w swoim wyuczonym zawodzie jest często nie możliwe. Odbycie kursu na taki lub inny sprzęt z pewnością pozwoli łatwiej odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości i na trudnym rynku pracy . Informujemy - do realizacji kursów na ciężki i lekki sprzęt budowlany nie jest potrzebne prawo jazdy.

Zapraszamy na najbliższe szkolenie - nabór trwa !!!

Certyfikat Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa

Zdobycie certyfikatu przez Ośrodek Szkoleniowy KURSANT. Do pobrania z działu "Dokumenty do pobrania".

Operator narzędzi udarowych ręcznych

Warunkiem rozpoczęcia kursu na operatora narzędzi udarowych jest zebranie odpowiedniej ilości osób inf. w gł. biurze tel 607-662-688 lub 71 336 78 08

Zajęcia rozpoczynamy o godzinie 16.00 w głównym biurze przy ul. Tarnogajskiej 5/9.

Kurs na operatora narzędzi udarowych otwiera przed państwem nowe możliwości. Po tym szkoleniu zdobywasz nie tylko nowe umiejętności ale najważniejsze zdobywasz nowy zawód ! W dzisiejszej dobie kryzysu i braku pracy , znalezienie pracy w swoim wyuczonym zawodzie jest często nie możliwe.

Odbycie kursu na taki lub inny sprzęt z pewnością pozwoli łatwiej odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości i na trudnym rynku pracy .

Informujemy - do realizacji kursów na ciężki i lekki sprzęt budowlany nie jest potrzebne prawo jazdy.

Wymagania dla kandydatów:

Zajęcia teoretyczne odbywają się: pon-pt (godziny rozpoczęcia zajęć będą uzgodnione w dniu rozpoczęcia kursu). Zajęcia praktyczne będą umawiane i dopasowane indywidualnie (w godzinach rannych lub popołudniwych).

Ośrodek posiada zatwierdzenie Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.