WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 1600 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Operator dźwigów samojezdnych

CENNIK

1600 zł

Zapłać za kurs
DOKUMENTY DO PORBRANIA
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Kurs obejmuje:

30 godzin zajęć teoretycznych
12 godzin zajęć praktycznych (zajęcia są przeznaczone dla całej grupy).

Każde nowe uprawnienia to szansa na nowe miejsca pracy. Specjaliści z uprawnieniami są najbardziej pożądanymi osobami na rynku pracy. Nie zwlekaj zrób uprawnienia na operatora dźwigów samojezdnych.

kurs na dźwigi we wrocławiu

KURS NA OPERATORA ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO na kategorie uprawnień UDT - II Ż

Zapraszamy do zdobycia uprawnień potrzebnych do obsługi żurawia samojezdnego (operator dżwigu)

Warunki przyjęcia na kurs:

Kurs rozpoczyna się o godz. 10.00 przy ul. Tarnogajskiej 5/9.

Zajęcia odbywają się przez 2 weekendy. (do dnia rozpoczęcia kursu proszę dokonać formalności w głównym biurze przy ul. Tarnogajskiej 5/9 tel. 71 336 78 08, 607-662-688)

Celem realizacji szkolenia jest przygotowanie słuchaczy do egzaminów kwalifikacyjnych przeprowadzanych przez inspektoraty dozoru technicznego, w celu uzyskania uprawnień operatorów maszynistów żurawi samojezdnych ukończenie kursu umożliwia słuchaczom złożenie egzaminu wewnętrznego przed komisją egzaminacyjną instytucji szkoleniowej (w celu uzyskania zaświadczenia o ukończeniu kursu), a następnie egzaminu kwalifikacyjnego inspektoracie dozoru technicznego, w wyniku którego uzyskuje się uprawnienia maszynistów operatorów żurawi samojezdnych. Egzamin obejmuje wszystkie przedmioty wyszczególnione w planie nauczania.

Program szkolenia zawiera m.inn. :