ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 500 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

ODTJ - Ośrodek doskonalenie techniki jazdy Wrocław

ODTJ - Ośrodek doskonalenie techniki jazdy Wrocław

DOKUMENTY DO PORBRANIA

Najważniejsze informacje

Kierowcom, którzy chcą doskonalić technikę jazdy samochodem w zakresie trudnych sytuacji drogowych, aby w każdych warunkach panować nad pojazdem i bezpiecznie dojechać do celu.

NAJBLIŻSZE TERMINY ODTJ - Ośrodek doskonalenie techniki jazdy Wrocław

spotkanie organizacyjne

rozpoczecie kursu

Szkolenie indywidualne w Ośrodku doskonalenia techniki jazdy Wrocław

Szkolenie indywidualne prowadzone jest przez doświadczonego instruktora techniki jazdy, który dostosowuje program ćwiczeń do oczekiwań i umiejętności kursanta. Takie zindywidualizowane zajęcia gwarantują optymalne wykorzystanie czasu spędzonego na torze oraz maksymalną efektywność. Szkolenie może być uzupełnione jazdą w ruchu miejskim. Zajęcia prowadzone są na samochodzie ośrodka lub samochodem kursanta (opcja wybierana przez kursanta). Cały program szkolenia praktycznego realizowany jest zazwyczaj podczas 3-4 spotkań na torze ale łączny czas szkolenia zależy od decyzji kursanta.

Doskonalenie Techniki Jazdy - szkolenie grupowe

Szkolenie grupowe to oferta dla osób, które chciałyby realizować zajęcia na torze w towarzystwie znajomych kierowców. Instruktor prowadzący organizuje zajęcia dla wszystkich uczestników oraz kolejno pracuje indywidualnie z kursantami. Takie zajęcia pozwalają na połączenie szkolenia z elementami wspólnej zabawy, np. „sportowej” rywalizacji. Liczba instruktorów jest dostosowana do liczby uczestników (każdy instruktor ma maksymalnie 3 kursantów). Szkolenie grupowe odbywa się na samochodach uczestników oraz z wykorzystaniem samochodów ośrodka do ćwiczeń specjalnych: troleje, test J. Stewart’a. Zajęcia prowadzone są zwykle w blokach 2-godzinnych, istnieje jednak możliwość uzgodnienia dłuższego czasu zajęć. Szkolenie grupowe może być też prowadzone na samochodach ośrodka, przy czym w każdym samochodzie kursantowi towarzyszy wówczas instruktor techniki jazdy, a cena szkolenia jest taka jak dla szkolenia indywidualnego.

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA – zajęcia praktyczne

Kolejność oraz czas realizacji tematów 2-7 uzależniona jest od umiejętności kierowców oraz ustaleń pomiędzy instruktorem a kursantem.

Doskonalenie techniki jazdy w warunkach specjalnych z profesjonalnym instruktorem:

500 zł - jazda - pełna godzina zegarowa+ symulator dachowania (w cenie)+ symulator zderzeniowy (w cenie)szkolenia grupowe - wycena indywidualna 509 507 230

Jak przygotować się na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy: