ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 10 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Lekcja pokazowa - prawo jazdy B

Lekcja pokazowa - prawo jazdy B

DOKUMENTY DO PORBRANIA

Najważniejsze informacje

Zapraszamy na prezentację zajęć praktycznych dla osób, które mają wątpliwości czy poradzą sobie na zajęciach praktycznych z prawa jazdy kategorii B.

NAJBLIŻSZE TERMINY Lekcja pokazowa - prawo jazdy B

spotkanie organizacyjne

rozpoczecie kursu

Na lekcji będzie możliwość sprawdzenia na samochodzie szkoleniowym jak będzie wyglądała nauka jazdy podczas docelowego kursu. Pod okiem instruktora zapoznasz się z urządzeniami sterowania pojazdem , instruktor wytłumaczy działanie sprzęgła, gazu i innych ważnych elementów w samochodzie. Jeśli masz wątpliwości te lekcje z pewnością je rozwieją!

Zapraszamy również osoby, które posiadają prawo jazdy ale z różnych powodów boją się wsiąść do samochodu np. z powodu wypadku drogowego czy innych zdarzeń.

Oferta skierowana jest również do osób w wieku 50 + .
Szczegółowe informacje i zapisy na lekcję pod nr. tel. 71-336-78-08 lub 509-507-230