ZAPIS NA KURS
Zamknij

Jazda dodatkowa kat. E/B

Cena regularna: 80 zł Cena promocyjna*: 60 zł
PARAGON
FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Oświadczam, że zapoznałem się z postanowieniemi regulaminu szkolenia uzupełanijącego, który znajduje się na stronie: Regulamin Szkolenia Uzupełniającego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Jazda dodatkowa kat. E/B

Jazda dodatkowa kat. E/B

CENNIK

Płatność w całości: 80 zł
Płatność w całości cena promocyjna*: 60 zł


Cena promocyjna obowiązuje naszych Kursantów, dla osób z poza szkoły cena za 1h - 80 zł

Najważniejsze informacje

Jazdy odbywają się głównie w strefie egzaminacyjnej na samochodzie S-max. Szkoła Jazdy Kursant posiada blisko WORD-u plac manewrowy, jest możliwość przećwiczenia zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym tuż przed egzaminem państwowym. Istnieje swobodna możliwość wyboru godzin zajęć od godz. 7:00 do 22:00 wraz z weekendami. Po dodatkowych ustaleniach, realizujemy rozpoczęcie zajęć w innym miejscu niż strefa egzaminacyjna blisko WORD.

Przypominamy o zapoznaniu się z regulaminem

Przy wysyłaniu formularza do rezerwacji jazd prosimy dokonać wpłaty na konto.

Istnieje możliwość podpisania regulaminu oraz dokonania płatności gotówką na miejscu w biurze przy ul. Tarnogajskiej 5/9.

Podpisanie regulaminu oraz dokonanie wpłaty jest niezbędne, aby rozpocząć procedurę przydzielania instruktora na zajęcia.