ZAPIS NA KURS
Zamknij

Jazda dodatkowa kat. D

Cena regularna: 190 zł Cena promocyjna*: 170 zł
PARAGON
FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Oświadczam, że zapoznałem się z postanowieniemi regulaminu szkolenia uzupełanijącego, który znajduje się na stronie: Regulamin Szkolenia Uzupełniającego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jazda dodatkowa kat. D

Jazda dodatkowa kat. D

CENNIK

Płatność w całości: 190 zł
Płatność w całości cena promocyjna*: 170 zł


Podana cena dotyczy 1 godziny jazdy.
(*) Cena promocyjna dotyczy kursantów po podstawowym kursie w OSK Kursant.

Najważniejsze informacje

Jazdy odbywają się głównie w strefie egzaminacyjnej na samochodach Mann, Solbus, Vanhool. Szkoła Jazdy Kursant posiada blisko WORD-u plac manewrowy, jest możliwość przećwiczenia zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym tuż przed egzaminem państwowym. Istnieje swobodna możliwość wyboru godzin zajęć od godz. 7 00 do 22 00 wraz z weekendami. Po dodatkowych ustaleniach, realizujemy rozpoczęcie zajęć w innym miejscu niż strefa egzaminacyjna blisko WORD.

Przypominamy o zapoznaniu się z regulaminem.

Przy wysyłaniu formularza do rezerwacji jazd prosimy dokonać wpłaty na konto.

Istnieje możliwość podpisania regulaminu oraz dokonania płatności na miejscu gotówką w biurze przy ul. Tarnogajskiej 5/9.

Podpisanie regulaminu oraz dokonanie wpłaty jest niezbędne, aby rozpocząć procedurę przydzielania instruktora na zajęcia.