Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
Jazda dodatkowa kat. A1 od 16 lat
ZAPIS NA KURS
Zamknij

Jazda dodatkowa kat. A1 od 16 lat

Cena regularna: 120 zł
PARAGON
FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Oświadczam, że zapoznałem się z postanowieniemi regulaminu szkolenia uzupełanijącego, który znajduje się na stronie: Regulamin Szkolenia Uzupełniającego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jazda dodatkowa kat. A1 od 16 lat

Jazda dodatkowa kat. A1 od 16 lat

CENNIK

120 zł

Najważniejsze informacje

Szkolenie dodatkowe na prawo jazdy

Jazdy odbywają się głównie w strefie egzaminacyjnej na motocyklach Yamaha125, Yamaha TW. Motocykle te są identyczne z motocyklami zakupionym przez WORD.

Szkoła Jazdy Kursant posiada blisko WORD-u plac manewrowy, jest możliwość przećwiczenia zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym tuż przed egzaminem państwowym. Istnieje swobodna możliwość wyboru godzin zajęć od godz. 7:00 do 22:00 wraz z weekendami. Po dodatkowych ustaleniach, realizujemy rozpoczęcie zajęć w innym miejscu niż strefa egzaminacyjna blisko WORD.

Przypominamy o zapoznaniu się z regulaminem.

Przy wysyłaniu formularza do rezerwacji jazd prosimy dokonać wpłaty na konto.

Istnieje możliwość podpisania regulaminu oraz dokonania płatności gotówką na miejscu w biurze przy ul. Tarnogajskiej 5/9.

Podpisanie regulaminu oraz dokonanie wpłaty jest niezbędne, aby rozpocząć procedurę przydzielania instruktora na zajęcia.