ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

PARAGON FAKTURA

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Poradnik

Oferty pracy - po kursach

Rekrutacje trwają w OSK Kursant!

Na tej stronie znajdziecie Państwo oferty pracy firm, które zgłaszają się do naszej szkoły po wykwalifikowanych pracowników.

Jooble

Więcej ofert pracy dla kierowców we Wrocławiu można znaleźć na stronie Jooble

VGBreitenbach

Niemiecka firma przewozowa, swiadczaca uslugi w komunikacji autobusowej na terenie Westfalii, poszukuje osób chętnych do odbycia kursu na prawo jazdy kat. D w szkole nauki jazdy KURSANT we Wroclawiu,
a następnie podjęcia pracy w charakterze kierowcy autobusu na terenie Niemiec w miejscowisci Hamm.

Wymagania:

chec do podjecia pracy w Niemczech w charakterze kierowcy autobusu w firmie Breitenbach, po zakonczeniu kursu prawa jazdy kat.D w szkole nauki jazdy – KURSANT na minimum 3 lata
prawo jazdy kategorii B lub C
niekaralnosc
dyspozycyjnosc
chec do podjecia nauki jezyka niemieckiego

Zapewniamy:

sfinansowanie kursu prawa jazdy kategorii D, oraz kwalifikacji wstepnej
po uzyskaniu uprawnien kategorii D, zatrudnienie w Niemczech na podstawie niemieckiej umowy o prace
atrakcyjne wynagrodzenie
zamieszkanie na terenie Niemiec – miejscowosc Hamm (Westfalia)
ubezpieczenie
nauke jezyka niemieckiego na terenie firmy
prace w stabilnej firmie z wieloletnia tradycja

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem:

biuro@kursant.wroclaw.pl

604-561-768 Świderski dariusz

leszek.laczynski@vgbreitenbach.de

Verkehrsgesellschaft Breitenbach mbH & Co. KG
www.vgbreitenbach.de

FILM z ofertą

KIEROWCA AUTOBUSU

– LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE – Niemcy Firma VGBREITENBACH świadcząca usługi przewozu osób dla miast i szkół w Niemczech (rejon – Westfalia) poszukuje kandydatow na stanowisko: Kierowca autobusu - kobieta/mężczyzna Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako kierowca autobusu, ale nie jest to koniecznie
  • prawo jazdy kat D z kodem 95
  • postawowa znajomosc j.niemieckiego, ale nie jest to konieczne

Zakres obowiązków:

  • przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec
  • sprzedaż biletów
  • kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
  • obsługa bieżąca autobusu (tankowanie, podjazd na myjnię)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z 6-miesięcznym okresem próbnym.
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • praca w pełnym wymiarze pracy
  • płatny urlop
  • terminowe wynagrodzenie
  • wsparcie koordynatora w języku polskim
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz po zakwalifikowaniu
  • dla osób nie znających języka niemieckiego – zorganizowanie kursu doszkalającego
  • pomoc przy zakładaniu konta bankowego, zasiłku rodzinnego na terenie Niemiec, meldunku itd.

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail:

leszek.laczynski@wp.pl Kontakt telefoniczny: Leszek Łączyński Tel.kom.(PL)782004830 www.vgbreitenbach.de

Manpower

PRACODAWCA: Manpower
TYP PRACY: tymczasowa
STANOWISKO: Operator wózka widłowego

Szczegóły ogłoszenia:

Firma Manpower jest agencją pracy tymczasowej.W tej chwili mamy wiele ofert pracy dotyczących osób z uprawnieniami na wózki widłowe, również bez doświadczenia.

Naszym pracownikom oferujemy, zależnie od oferty pracy:

  • umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowana, licząca się do stażu pracy) ,
  • dodatkowe benefity – kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczna Medicover.
  • Miesięczne zarobki w granicach od 2000 do 2700 złotych,
  • Premie (uznaniowe, bhp, frekwencyjne).

Manpower: ul. Swobodna 3, 50-088 Wrocław

T: +48 604 055 792, F: +48 71 725 41 55, M: +48 71 725 41 55

adrianna.janicka@manpower.pl | www.manpower.pl

Mondi

PRACODAWCA: Mondi
STANOWISKO: Operator wózka widłowego
POBIERZ OGŁOSZENIE:
Operator wózka widłowego Niemcy Szczegóły ogłoszenia: Poszukujemy pracowników do Niemiec z uprawnieniami na wózki widłowe. Przyjmujemy osoby zaraz po kursie!

Uniapol

PRACODAWCA: Uniapol
POBIERZ OGŁOSZENIE: Operator wózka widłowego Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Stawka: 9,39€/h brutto
Dodatki: 25% - nadgodziny lub nocki, 50% - niedziela, 100% - święto
Stałe, długoterminowe zatrudnienie
Polska umowa o pracę oparta na niemieckim prawie
Legalne zatrudnienie na podstawie oddelegowania - oparte na unijnej ustawie
Oskładkowanie: minimum od średniej krajowej (3964,91zł)
Ulga w oskładkowaniu: od uzyskanej kwoty wynagrodzenia odciągnięcie równowartości diet, stąd wyższe netto
Pełne ubezpieczenie - A1, karta EKUZ
Płatny urlop: 2 dni po przepracowanym miesiącu
Korzyści od przynależenia: po przepracowanych 6 miesiącach bonus +150€ do wypłaty czerwcowej i/lub listopadowej; wzrost dni urlopowych - co roku +1 dzień urlopu płatnego (max 30dni/rok)
Ustawy niemieckie: działamy na podstawie niemieckiego układu taryfowego iGZ, stosujemy niemieckie stawki minimalne i dodatki wg prawa niemieckiego
Zakwaterowanie: organizuje i dofinansowuje Uniapol, dopłata ze strony pracownika max 100€/miesiąc lub możliwość wynajęcia własnej kwatery, wówczas to Uniapol dopłaca pracownikowi do mieszkania 250€
Pomagamy w otrzymaniu dostępnych, niemieckich świadczeń, takich jak Kindergeld (180€/dziecko) czy też zmiana klasy podatkowej

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. 71 769 83 29 lub wysłanie cv na adres wroclaw@uniapol.pl

Paracross

PRACODAWCA: paracross
STANOWISKO: KIEROWCA

PARACROSS to polsko-skandynawska firma rekrutacyjna i szkoleniowa, która już od 2006 roku współpracuje z najlepszymi kierowcami i największymi, prestiżowymi angielskimi firmami logistycznymi. W swoim dorobku ma ponad 500 udanych rekrutacji kierowców zawodowych, mechaników i gazowników do Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich lat. Organizowane przez firmę bezpłatne szkolenie ma przygotować kierowców do tzw. assessmentu czyli egzaminu u klienta w UK składającego się z części praktycznej i teoretycznej. Szkolenie obejmuje jazdę na angielskiej ciężarówce z naciskiem na elementy wymagane na assessmencie.

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kategorii CE minimum 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym (mile widziane kursy do/po Anglii)
  • Prawo jazdy z kodem 95
  • Cyfrowa katra kierowcy
  • Ważne zaświadczenie o niekaralności

Naszym kierowcom oferujemy:

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie od 9.500 zł netto miesięcznie
  • Gwarantowane godziny – 100 godzin w okresie 2 tygodniowym
  • Rosnące stawki
  • Godne warunki, czas pracy zgodny z normami i obowiązującymi przepisami
  • Roczne lub bezterminowe kontrakty oraz dogodny system rotacyjny
  • Kurs przygotowawczy i pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Wielkiej Brytanii
  • Stałe wsparcie ze strony Zespołu
  • Prestiżowi Klienci z nowoczesną flotą
  • Dodatkowy bonus za polecenie innego Kierowcy – od 200 GBP

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@paracross.pl lub kontakt z Działem Rekrutacji pod numerem telefonu: +48 22 653 66 85 lub +48 22 653 66 89 lub +48 668 309 383. Więcej informacji na www.paracross.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Paracross Sp. z o.o. Sk. oraz podmioty z nią powiązane moich danych osobowych w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

ROYAL TAXI

PRACODAWCA: ROYAL TAXI
STANOWISKO: KIEROWCA  kat. b - TAXI

 Aktualnie poszukujemy do współpracy osób zarówno z własnym samochodem osobowym jak i na samochody firmowe. Proponujemy prace w pełnym jak i nie pełnym wymiarze godzin. Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • wsparcie ze strony naszej dyspozytorni
  • prace w oparciu o nowoczesny system GPS
  • elastyczne godziny pracy
  • zatrudnienie  w  oparciu  o  umowę  o  pracę
  • dobre zarobki  i  terminowe płatności
  • dogodny  system   pracy  z  zachowaniem  norm  czasu  pracy

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres bartosz.dziecielski@royaltaxi.pl lub kontakt telefoniczny 793 410 002

POLBUS -PKS

PRACODAWCA: POLBUS -PKS  Sp. z. o.o  we  Wrocławiu
STANOWISKO: Kierowca Autobusu

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres, e-mail kadry@polbus.pl  lub POLBUS-PKS Spółka z o.o. ul. Sucha 1-11 ,50-086 Wrocław, wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133,poz.883) lub  kontakt  osobisty - Wrocław ul. Sucha 1-11 , pok. 113 , tel. 71  333-05-24 , w  godz.7.00  - 15.00

MPK Sp. z o. o.

PRACODAWCA: MPK Sp. z o. o.
STANOWISKO: Kierowca Autobusu
Ogłoszenie do pobrania: Kliknij!

Manpower

PRACODAWCA: Manpower
STANOWISKO: Pracownik magazynu/Operator wózka widłowego